IV.A Mgr. Martina Zabavíková

Mgr. Martina Zabavíková

martina.zabavikova@zsrakovskeho.cz

Vážení rodiče, milí žáci,

vítám vás  v novém školním roce 2024/2025.

S dětmi se uvidím již v pondělí 2. září v 8:00 v nové třídě, která bude na stejném patře, kde jsme byli minulý rok (novou třídu jsme si ukazovali, snad jste nezapomněli, pokud ano, nevadí, na patře bude dozor, který vás nasměruje ). S rodiči se moc ráda uvidím 11. září na třídních schůzkách.

Výuka bude v pondělí pouze jednu hodinu, děti půjdou v 8:45 hodin domů. Obědy se budou tento den vydávat v čase od jedenácti do dvanácti hodin.

V úterý se budeme se zabývat třídními záležitostmi (školním řádem, rozvrhem hodin, rozdáme si nové učebnice, rozdělíme si šatní skříňky, popovídáme si o zážitcích z prázdnin apod.). Děti budou již potřebovat aktovku, penál a blok na psaní, přezůvky, svačinu a pití. Výuka bude končit ve 12:35 hodin.

Od středy do pátku  se již budeme učit podle rozvrhu hodin, který si řekneme v úterý. Výuka bude končit ve středu ve 12:35 hodin, ve čtvrtek ve 13:30 hodin a v pátek ve 12:35 hodin. Seznam pomůcek pro 4. třídu jsem rozdala dětem již v červnu.

Milí rodiče, případné informace zde budu doplňovat v průběhu týdne, sledujte prosím záložku IV.A každý den.

Děkuji za spolupráci, hodně štěstí a úspěchů v novém školním roce přeje rodičům  i dětem

Martina Zabavíková, TU