III.A Bc. Denisa Matanelli, DiS.

Bc. Denisa Matanelli, DiS.

denisa.matanelli@zsrakovskeho.cz

TÝDENNÍ PLÁN 2. 9. – 8. 9. 2024

ČESKÝ JAZYK

• slabika, slovo: hlásková stavba: užití ú/ů, hláskosloví
  • psaní: malá a velká psací písmena, automatizace psacího projevu a jeho kontrola

• Opakování z druhého ročníku, číselná osa (řada)
  • rozklad čísel, sčítání a odčítání 0 – 100

SVĚT KOLEM NÁS

• Domov – okolí bydliště, nejbližší ulice, riziková místa a situace, ochrana zeleně, úklid, třídění odpadu, ničení budov

OSTATNÍ:

• přinést pomůcky
  • rozdávání učebnic

Vážení rodiče, milé děti,

prázdniny nám utekly jako voda. Věřím, že jste si léto užili a už se moc těšíme, až nám povyprávíte všechny zážitky z léta.

Uvidíme se v pondělí 2. 9. V pondělí v 8:00 zahájíme nový školní rok v naší nové třídě. Nastaly změny a vrátíme se do třídy, ve které jste byli váš první rok s paní učitelkou Študlarovou (B4/207). První den si doma nezapomeňte dobrou náladu.

Rozloučíme se po první vyučovací hodině.

Ti, kteří po první vyučovací hodině půjdou do družiny, prosím, aby měli připravený lísteček.

V pondělí přijďte v botách, v úterý si s sebou vezměte, penál, svačinu, pití, přezůvky, klíčky, náhradní klíčky a zámečky ke skříňkám. V úterý si rozdělíme skříňky.

V úterý skončíme vyučování v 11:40 hodin.

Od 4. 9. je konec vyučování dle rozvrhu.

Děkuji vám za spolupráci.

Přeji vám klidný poslední prázdninový víkend.

Těšíme se na vás.

Denisa Matanelli, Dagmar Vítková a Hedvika