ÚSPĚCH SPORTOVCŮ NA OVOV

Ve čtvrtek 18.4. se uskutečnilo okresní kolo pro Prahu 11 a 12 o postup na krajské kolo v OVOV – Odznaku všestrannosti Olympijských vítězů. Naši žáci si vedli naprosto neuvěřitelně. V soutěži družstev, které se skládá vždy ze 4 dívek a 4 chlapců, družstvo „A“ zvítězilo a postupuje přímo na Prahu. Družstvo „B“ obsadilo 4.místo a čeká, zda postoupí na body. V soutěži jednotlivců si žáci vybojovali
7 zlatých, 6 stříbrných a 2 bronzové medaile. I z nich ti nejlepší postupují do dalších bojů. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a držíme palce do dalších závodů. Klára Suková

VÝSKYT ČERNÉHO KAŠLE NA 2. STUPNI

Dnes 16.4. jsme byli informováni o výskytu černého kašle v jedné ze tříd 2. stupně. Prosíme o větší sledování zdravotního stavu žáků a v případě projevů akutního respiračního onemocnění, zejména suchého a dráždivého kašle, ponechání dětí doma a kontaktování vašeho ošetřujícího lékaře. Děti, které se nepodrobily pravidelnému očkování proti tomuto onemocnění nebo onemocnění neprodělaly, jsou ve vyšším riziku onemocnění.

INTELIGENTNÍ METEOROLOGICKÁ STANICE NETATMO

Dnes byla v naší škole uvedena do provozu inteligentní meteorologická stanice Netatmo. Monitorovat bude vnitřní i venkovní teplotu, hladinu hluku, znečištění ovzduší a atmosférický tlak. Podrobnosti ZDE. Aktuální stav počasí bude dostupný 24/7 pod stálým odkazem (piktogram slunce/mraků) v pravé části našich stránek.

4.4. 17:00 – 18:30 KAVÁRNA PRO RODIČE 6. – a 7. TŘÍD NA TÉMA KYBERŠIKANA VCHOD DO TV

Dovolujeme si Vás pozvat na odpolední bezplatnou rodičovskou kavárnu 4.4. od 17:00 na téma Kyberšikana. Akce je určena primárně pro zákonné zástupce žáků 6. a 7. tříd. Na akci se dostanete ze zadní části budovy od tělocvičen – MAPY ZDE (jazykové verze – CZ, EN, UA, VN). !!! VSTUP NENÍ HLAVNÍM VCHODEM !!! Fotografie ZDE. Podpořeno z programu O2 Chytrá škola.

SCIO TESTOVÁNÍ 3., 5. a 7. ROČNÍK

V průběhu měsíce dubna proběhne v naší škole SCIO Národní testování 3., 5. a 7. tříd. Výsledky nám pomohou srovnat úroveň našich žáků s ostatními školami. Výsledky jednotlivých žáků jsou k dispozici po přihlášení do aplikace sciodat (žáci dostávají při testování přihlašovací údaje, získat je lze u ZŘŠ petr.polak@zsrakovskeho.cz).

MISTRYNĚ PRAHY 12 VE VOLEJBALU

Dne 22. 3. 2024 se uskutečnilo obvodního kolo Poprasku Prahy 12 ve volejbalu. Naše žákyně s přehledem turnaj vyhrály a obsadily první místo. Chlapci ze ZŠ Rakovského se umístili po sympatickém výkonu na čtvrtém místě. Děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. Skalník Jiří, uč. TV